Samostatná + mzdová účetní

Náplň práce:

  • Samostatné vedení podvojného účetnictví dvou menších společností
  • Zpracování a účtování faktur
  • Kompletní zpracování mezd a související mzdové agendy několika zaměstnanců
  • Zpracování daní, inventarizace majetku, závazků a pohledávek
  • Obsluha pokladny, kontrola saldokont, Intrastat
  • Kontrola správnosti účetnictví
  • Zpracování legislativních výkazů – VZ&Z, Rozvaha
  • Zastupitelnost v rámci účetní jednotky
  • Zpracování občasných statistických výkazů
  • Spolupráce s auditory, daňovými poradci, FÚ

Požadavky:

  • Vzdělání ekonomického zaměření a praxi na pozici účetní min. 3 roky
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office – Excel, Word)
  • Znalost účetního programu Helios Orange (výhodou)
  • Znalost exportní problematiky (výhodou)
  • Dobrou orientaci v účetní a daňové problematice
  • Prokazatelnou praxi na obdobné pozici
  • Spolehlivost, pečlivost, samostatnost a odpovědnost za výsledky
  • Týmového a lojálního hráče
  • Španělský a/nebo anglický jazyk výhodou

Nabízíme:

  • Práci na částečný, případně i plný úvazek v renomované, silné a stabilní společnosti v menším kolektivu
  • Vhodné pro osoby na mateřské/rodičovské dovolené
  • Nástupní mzdu – od Kč 25tis. hrubého při plném úvazku
  • Dotované obědy
  • Kancelář v Liberci
  • Nástup ihned/dohodou