Logo Thermica

  ArtGen

  ArtGen tvoří dvě budovy - devítipatrová budova Art a šestipatrová budova Gen, které společně nabízí cca  23 000 m2 kancelářských a 2500 m2 obchodních ploch s podzemními vícepodlažními garážemi v Praze 7 – Holešovicích. Obě budovy usilují o získání zelené certifikace LEED Gold. Stavba projektu byla zahájena na začátku roku 2013 a dokončena v říjnu 2014. V  Na této zakázce jsme realizuvali rozvody zdravotně technických instalací.

  Objem zakázky: 12 700 000 Kč

  Doba realizace zakázky: prosinec 2013 – únor 2015

  Typ objektu: veřejná budova

  Hlavní projektový manažer: David Gašpar

  BD Viničná, Mladá Boleslav

  BD Viničná, Mladá Boleslav

  Bytový dům s 15 byty a parkováním v polozapuštěném suterénu. Stavba se nachází ve velice atraktivní lokalitě nedaleko centra města Mladá Boleslav a zároveň na dohled parku "Štěpánka". Na této zakázce realizujeme rozvody ústředního vytápění a ZTI.

  Objem zakázky: 2 600 000Kč

  Doba realizace zakázky: duben 2016 – říjen 2016

                                          Typ objektu: bytový dům

                                          Hlavní projektový manažer: Martin Chládek

  Logistic areál Měšice u Prahy

  Logistic areál Měšice u Prahy

  Na stavbě nové skladové a distribuční.haly s kancelářskými prostory jsme realizovali  rozvody ústředního vytápění, chlazení a ZTI.

  Objem zakázky: 6 500 000Kč

  Doba realizace zakázky: leden 2016 – srpen 2016

  Typ objektu: průmyslová hala.

                                          Hlavní projektový manažer: Stanislav Řezáč

  Výrobní hala závodu Rohde & Schwarz Vimperk

  Výrobní hala závodu Rohde & Schwarz Vimperk

  Nová výrobní hala vimperského závodu Rohde & Schwarz, je dalším investičním projektem koncernu, který patří ke světové špičce v oblastech bezdrátové komunikace a měřicí a vysílací techniky. Společnost Thermica na této stavbě realizuje rozvody ústředního topení, chlazení, dusíku a stlačeného vzduchu.

  Objem zakázky: 8 386 000 Kč

  Doba realizace zakázky: červen 2016 – září 2016

                                          Typ objektu: výrobní hala

                                          Hlavní projektový manažer: Stanislav Řezáč

  Národní filmový archiv Hradištko

  Národní filmový archiv Hradištko

  Národní filmový archiv patří k deseti nejstarším a největším filmovým archivům na světě. Slouží k ukládání až 100 milionů metrů filmového materiálu při teplotě -5°C a relativní vlhkosti 35%. V roce 2015 byla podle návrhu ing. arch. Martina Kotíka a projektu společnosti Arch.Design zahájena výstavba nového depozitáře v obci Hradištko za téměř 117 milionů korun. Generálním dodavatelem stavby je akciová společnost HOCHTIEF CZ a společnost Thermica na této stavbě zajišťuje rozvody ústředního topení a chlazení.

                                         Objem zakázky: 3 865 000Kč

                                         Doba realizace zakázky: leden 2016 – září 2016

                                         Typ objektu: administrativní budova

                                         Hlavní projektový manažer: David Gašpar

  REZIDENČNÍ BYTOVÝ KOMPLEX RADOUČ PARK II.

  REZIDENČNÍ BYTOVÝ KOMPLEX RADOUČ PARK II.

  REZIDENČNÍ BYTOVÝ KOMPLEX RADOUČ PARK II je moderní a nadčasový bytový soubor s výraznou architekturou. Nachází se v klidném a příjemném prostředí Národní přírodní památky Radouč na severozápadním okraji Mladé Boleslavi.  Noví majitelé  43 bytů domu B ocení zejména výbornou dopravní dostupnost, blízkost několika zastávek MHD a občanskou vybavenost (nákupní centra, pošta, služby, školy, sportoviště). První dvě podlaží jsou vyhrazena pro parkovací stání, technické zázemí a sklepní boxy. Obytné části domů začínají až ve 3. NP, což vytváří pocit většího bezpečí a zajišťuje panoramatický výhled, který umocňují prostorné a zasklené lodžie, sloužící i jako zimní zahrady. Vnějšímu vzhledu domů odpovídá i moderní vnitřní vybavení. Byty se vyznačují vysokým standardem vybavení a nadčasovým designem (italské obklady a dlažby, plovoucí podlahy, obložkové zárubně, podhledy s bodovým osvětlením, termostatické vanové a sprchové baterie GROHE a IDEAL STANDARD, datové a TV rozvody ve všech obytných místnostech, videotelefon, vestavné šatní skříně s velkoplošnými zrcadly, atd.).

  Objem developerského projektu: 85 000 000Kč

  Doba realizace zakázky: leden 2015 ‐ březen 2016

  Hlavní projektový manažer: David Gašpar

  WERK ARENA Třinec

  WERK ARENA Třinec

  Naše společnost se podílela na výstavbě nové Werk arény Třinec.  Hala pro 5200 diváků slouží hlavně potřebám hokejového klubu, ale využitelná je i pro halové sporty, koncerty a jiné kulturní nebo společenské akce. Aréna má jedno podzemní a dvě nadzemní podlaží. Třetí nadzemní podlaží má provozně-obslužný charakter. Thermica plus zde realizovala rozvody chladu, vytápění a zdravotechniky.

                                       

                                         Objem zakázky: 21 500 000 Kč

                                         Doba realizace zakázky: říjen 2013 - červen 2014

                                         Hlavní projektový manažer: Pavel Šilhán

  Filadelfie

  Filadelfie

  V Praze 4, v blízkosti metra Budějovická vyrostla zbrusu nová administrativní budova s názvem Filadelfie. Pro společnost Ekoklima jsme na tomto projektu realizovali práce v oboru ÚT a chlazení. Více informací naleznete na: www.bbcentrum.cz.

  Objem zakázky: 29 200 000Kč

  Realizace: srpen 2009 - listopad 2010

                              Projektový manažer: Stanislav Řezáč, Pavel Šilhán

  Rekonstrukce a rozšíření nemocnice Louis-Daniel Beauperthuy, Pointe-Noire, Guadeloupe

  Rekonstrukce a rozšíření nemocnice Louis-Daniel Beauperthuy, Pointe-Noire, Guadeloupe

  Státní zakázka na výstavbu nové nemocnice v zámořském departementu Francie na ostrově Guadeloupe  se skládala z komplexu několika budov s výhledem na moře a terasovitými zahradami. Vzniklo zde centrum pro medicínu a následnou péči pro 159 pacientů. Naše společnost zde realizovala rozvody vzduchotechniky, chlazení a zdravotně technické instalace.  

   

  Objem zakázky: 25 000 000Kč

  Doba realizace zakázky: červen 2012 – prosinec 2013

  Typ objektu: zdravotnické zařízení

  Hlavní projektový manažer: Stanislav Řezáč, David Gašpar

  Proton Therapy Center

  Proton Therapy Center

  Centrum protonové terapie v Praze na Bulovce je klinické zařízení, kde se používají nejmodernější diagnostické, plánovací a ozařovací metody k léčbě nádorových onemocnění. Stavba centra byla zahájena v březnu 2009 a dokončena v polovině roku 2013. Centrum plně zahájilo svoji činnost v roce 2013 a stalo se tak prvním pracovištěm svého druhu ve střední a východní Evropě. Pro společnost Syner jsme zde realizovali obor ÚT a ZTI. Více o projektu na http://www.ptc.cz/

  Centrální depozitář Národní knihovny, Praha Hostivař

  Centrální depozitář Národní knihovny, Praha Hostivař

  Centrální depozitář je největší stavbou určenou pro knihovnu na území ČR. Po patnácti letech budova prošla náročnou přestavbou. V první fázi výstavby se budoval nový depozitní sklad pro dva a půl milionu svazků knih a pracoviště pro zpracování fondů a digitalizaci. Sklad slouží především Národnímu konzervačnímu fondu. Ve druhé etapě se rekonstruoval stávající depozitář, kde se změnilo dispoziční řešení obslužných prostor a vznikla zde nová pracoviště, která jsou klimatizována. V první  etapě této zakázky jsme realizovali ZTI, ústřední vytápění a chlazení.

  Objem zakázky: 9 000 000Kč

  Doba realizace zakázky: květen 2012 až leden 2013

  Typ objektu: veřejná budova

  Hlavní projektový manažer: Pavel Šilhán

  Dům pro seniory EHPAD Le Moule, Guadeloupe

  Dům pro seniory EHPAD Le Moule, Guadeloupe

  V severovýchodní části ostrova Guadeloupe v přímořském městě Le Moule byl v březnu 2013 položen základní kámen bezbariérové stavby domova pro seniory Gardel. Nový obytný dům s pečovatelskou službou má kapacitu 84 lůžek pro dočasné i trvalé bydlení, z toho 14 míst pro lidi s Alzheimerovou chorobou a 5 míst pro denní péči. Na této zakázce jsme realizovali chlazení, vzduchotechniku a odtahy kouře při požáru.

  Objem zakázky: 3 100 000Kč

  Doba realizace zakázky: červen 2013 - prosinec 2013

  Typ objektu:  veřejná budova

  Hlavní projektový manažer: Stanislav Řezáč

      

  IQ LANDIA

  IQ LANDIA

  Objem zakázky: 14 000 000Kč

  Doba realizace zakázky: listopad 2012 – březen 2014

  Typ objektu: veřejný a výukový objekt

  Hlavní projektový manažer: Stanislav Řezáč

    

  Vršovický zámeček v Praze

  Vršovický zámeček v Praze

  Areál Vřšovického zámečku v Praze 10 je státem chráněná kulturní památka, která slouží jako domov pro seniory.  Na této zakázce jsme realizovali rozvody topení, zdravotní instalace a plynovod.

  Objem zakázky: 12 100 000Kč

  Doba realizace zakázky: červen 2012 – prosinec 2013

  Typ objektu: veřejné prostory

  Hlavní projektový manažer: Karel Háva

  Expediční sklad AMAZON

  Expediční sklad AMAZON

  Americký internetový obchod Amazon postavil nové distribuční centrum v obci Dobrovíz u Prahy. Hala  o ploše 95 tisíc metrů čtverečních je největší samostatně stojící průmyslovou budovou postavenou v Česku po roce 1989 a je součástí evropské distribuční sítě.  Na této zakázce jsme realizovali rozvody ZTI.

  Objem zakázky: 10 000 000 Kč

  Doba realizace zakázky: leden 2015 – srpen 2015

                                          Hlavní projektový manažer: Martin Chládek

  Olympijský plavecký areál Plaine du Var Nice, Francie

  Olympijský plavecký areál Plaine du Var Nice, Francie

  Na jaře 2013 byla  zahájena stavba olympijského plaveckého areálu Plaine du Var o rozloze 13300m2, jehož hlavním investorem je město Nice s 15% účastí státu. Areál s bazénem 25m x 50m  se nachází blízko mezinárodního letiště a je využíván pro trénink sportovního plavání a  pořádání světových soutěží. Po dokončení na podzim roku 2013 zde započala příprava plavců na olympiádu 2016  v Rio de Janeiro. Na této zakázce jsme realizovali rozvody bazénové vody,  vytápění a solární ohřev.

  Objem zakázky: 99 080

  Doba realizace zakázky: srpen 2013 - říjen 2013

  Typ objektu: veřejná budova

  Hlavní projektový manažer: Stanislav Řezáč

     

  Skladová hala farmaceutických výrobků společnosti PHOENIX Arzeneiwarengrosshandel, Hagenbrunn, Rakousko

  Skladová hala farmaceutických výrobků společnosti PHOENIX Arzeneiwarengrosshandel, Hagenbrunn, Rakousko

  Pro investora PHOENIX Arzeneiwarengrosshandel a subdodavatele Klimaservis Sůva jsme realizovali rozvody UT, chlazení a klimatizace na stavbě nové skladové haly farmaceutických výrobků.

  Objem zakázky: 3 975 000Kč

  Doba realizace zakázky: listopad 2015 – leden 2016

  Hlavni projektový manažer: Stanislav Řezáč

  Městský plavecký bazén Grand Bleu, Cannes La Bocca

  Městský plavecký bazén Grand Bleu, Cannes La Bocca

  Vodní centrum Grand Bleu je nový městský plavecký areál, který byl slavnostně otevřem 1. 7. 2013. Návštěvníkum nabízí nejvyšší úroveň pohodlí po celý rok. Najdete zde venkovní bazén s 10ti padesátimetrovými závodními drahami, bazén 25 x 12,5 m s masážními tryskami a  28 ° C teplou vodou ze solárního ohřevu a brouzdaliště pro děti. Na této zakázce jsme realizovali rozvody ZTI, vzduchotechniku, chlazení, vytápění a solární ohřev.

  Objem zakázky: 5 500 000Kč

  Doba realizace zakázky: březen 2012 - leden 2013

  Typ objektu: veřejný objekt

  Hlavní projektový manažer: Stanislav Řezáč

    

  VTP TECHNOPARK Kralupy

  VTP TECHNOPARK Kralupy

  V centru Kralup nad Vltavou byla dokončena výstavba vědecko-technického parku (VTP) zaměřeného na stavební chemii. Jedná se o společný projekt Vysoké školy chemicko-technologické v Praze, Fakulty stavební Českého vysokého učení technického v Praze a města Kralupy nad Vltavou. Skládá se z 7 odborných pracovišť/oddělení pro výzkumné potřeby jednotlivých oddělení. Rekonstrukce budovy bývalého mlýna na VTP je součástí revitalizace centra města. Naše společnost zde realizovala rozvody zdravotechniky.
   
                                           Objem zakázky: 1 930 000Kč

                                           Doba realizace zakázky: říjen 2013 - srpen 2014

                                           Typ objektu:  veřejná budova

                                           Hlavní projektový manažer: Jaroslav Eisler

   

  Hostivařské zahrady

  Hostivařské zahrady

  Projekt bytových domů Hostivařské zahrady zpracovala společnost KMS architects ve spolupráci s projektanty společnosti AED project. Obytný komplex tvoří tři samostatné bytové domy s celkovým počtem šedesáti bytových jednotek. Naše společnost zde realizovala rozvody ZTI a UT.

  Objem zakázky: 5 076 000Kč

  Doba realizace zakázky: únor 2015 – říjen 2015

                                          Hlavní projektový manažer: Jaroslav Eisler

  Rekonstrukce budovy „P“ Technické univerzity v Liberci

  Rekonstrukce budovy „P“ Technické univerzity v Liberci

  Technická univerzita v Liberci kompletně zrekonstruovala budovu „P“ za více než 60 milionů korun. Thermica na této zakázce zajistila úpravy vnitřních technických instalací objektu, rozvody ústředního vytápění, plynu a zdravotechniky.

  Doba realizace zakázky: prosinec 2014 – říjen 2015

  Objem zakázky: 2 000 000Kč

                                          Hlavní projektový manažer: Stanislav Řezáč

  VGP Ústí nad Labem P 6.1

  VGP Ústí nad Labem P 6.1

  VGP Park Ústí nad Labem – Přestanov je dalším projektem skupiny VGP. Park nabízí více než 75 000 m2 prostoru k pronájmu. Naše společnost se podílela na výstavbě haly P 6.1, kde realizovala rozvody ZTI a UT.

  Objem zakázky: 1 860 000Kč

  Doba realizace zakázky: srpen 2015 ‐ říjen 2015

                                          Hlavní projektový manažer: Stanislav Řezáč

  Domov seniorů Uhlířské Janovice - dostavba stávající budovy

  Domov seniorů Uhlířské Janovice - dostavba stávající budovy

  Dostavba nové budovy domova pro seniory v Uhlířských Janovicích navazuje na stávající domy seniorů. Má celkem 154 lůžek a je určena pro osoby se sníženou pohyblivostí. Objekt za 137 mil. Kč stavěla společnost HOCHTIEF CZ. Na této zakázce jsme realizovali rozvody ÚT včetně 600KW kotelny, kanalizaci a rozvody ZTI.

  Objem zakázky: 12 400 000Kč

  Doba realizace zakázky: červenec 2014 - srpen 2015

                                          Hlavní projektový manažer: David Gašpar

                                              

  Rekonstrukce Nemocnice Nový Jičín

  Rekonstrukce Nemocnice Nový Jičín

  Nemocnice Nový Jičín prošla kompletní rekonstrukci centrálních operačních sálů a anesteziologicko-resuscitačního oddělení. Dodavatelem stavebních prací byla společnost SYNER, s.r.o.  Na této zakázce jsme se podíleli na rozvodech chlazení, ústředního vytápění a zdravotechniky.

  Objem zakázky:  4 326 000 Kč

  Doba realizace zakázky: únor 2014 – červen 2014

  Hlavní projektový manažer:  Karel Háva

  Vězeňská nemocnice ve Villejuif

  Vězeňská nemocnice ve Villejuif

  Nová vězeňská nemocnice je zvláštní, speciálně vybavené oddělení pro vězně z IIe-de-France v Villejuif (Val-de-Marne). Na této zakázce jsme realizovali vodoinstalaci a ústřední topení.

  Objem zakázky: 13 500 000Kč

  Doba realizace zakázky: od února 2012 do února 2013

  Typ objektu: vězeňská nemocnice

  Hlavní projektový manažer: David Gašpar

  Hospic sv. Zdislavy v Liberci

  Hospic sv. Zdislavy v Liberci

  Stavba lůžkového hospice je navazujícím projektem na Domácí hospicovou péči v Libereckém kraji.

  Po dokončení rekonstrukce objektu v areálu bývalého kojeneckého ústavu v ulici U Sirotčince a

  dostavbě dvou křídel, bude mít hospic kapacitu 28 lůžek pro nevyléčitelně nemocné. Na této zakázce jsme realizovali rozvody plynu a ZTI.

  Objem zakázky: 3 414 000Kč

                                          Doba realizace zakázky: srpen 2014 – srpen 2015

                                          Hlavní projektový manažer: Jaroslav Eisler

  Pivovar Vrchlabí

  Pivovar Vrchlabí

  Bytový projekt Pivovar ve Vrchlabí je postaven podle projektu trutnovského atelieru ATIP a  developerem byla stavební společnost BAK. Uzavřený areál zahrnuje zrekonstruovanou historickou budovu pivovaru a moderní bytový dům nejvyšší kvality. V historické budově pivovaru jsou umístěny obchodní jednotky a služby, v rezidenčním bydlení Pivovar 78 moderních bytů. Naše společnost zde realizovala rozvody topení a ZTI.

  Objem zakázky: 2 590 000Kč

  Doba výstavby: leden 2013 – květen 2014

  Typ objektu: rezidenční bydlení

  Hlavní projektový manažer: Jaroslav Eisler

  Kanadská ambasáda

  Kanadská ambasáda

  Na dostavbě a rekonstrukci budovy pro kanadské velvyslanectví, jejímž investorem je společnost HOCHTIEF CZ, jsme realizovali rozvody plynu, vytápění a zdravotní instalace. Jedná se o čtyřpodlažní objekt s jedním podlažím v podzemí.

  Objem zakázky: 8 500 000Kč

  Doba realizace zakázky: duben 2012 – červenec 2013

  Typ objektu: administrativní budova

  Hlavní projektový manažer: Karel Háva

  Metro Národní, Praha

  Metro Národní, Praha

  Naše společnost Thermica plus se podílela na opravě stanice metra Národní, realizovala zde nové rozvody vody, kanalizace a vytápění při výstavbě nového vestibulu stanice a komerčního objektu  Copa centrum.

  Objem zakázky: 4 500 000Kč

  Doba realizace zakázky: květen 2010 - červen 2014

  Typ objektu: dopravní stavby, veřejné a komerční prostory

  Hlavní projektový manažer: Stanislav Řezáč

  Rekonstrukce OC Lužiny

  Rekonstrukce OC Lužiny

  V pražských Stodůlkách u stanice metra Lužiny proběhla rozsáhlá rekonstrukce nákupního centra. Vzniklo zde moderní obchodní centrum, které nabízí svým zákazníkům přes 70 obchodů na celkové prodejní ploše téměř 16 000 m2. Na této zakázce jsme realizovali rozvody topení, chlazení a nyní nově rozvody zdravotechniky.

  Objem zakázky: 19 500 000Kč

  Doba realizace zakázky: červenec 2013 - květen 2014

  Typ objektu:  komerční budova

  Hlavní projektový manažer: Jaroslav Eisler

  Městský krytý bazén Mladá Boleslav

  Městský krytý bazén Mladá Boleslav

  Nové budovy městského krytého bazénu  slouží široké veřejnosti, sportovcům, sportovním

  klubům a školám z Mladé Boleslavi a okolí. V areálu  najdete všechny moderní aktivity

  vodního světa. Vlastní městský krytý bazén je rozdělený na čtyři funkční části a to na samostatný

  saunový komplex (wellness), na halu dětských bazénů, halu relaxační části a halu 25 m bazénu.

  Společnost Thermica zde realizovala rozvody ZTI a vytápění.

                                          Objem zakázky: 12 800 000Kč

                                          Doba realizace zakázky: září 2014 -  prosinec 2014

                                          Hlavní projektový manažer: Karel Háva

  Membránové a inovační centrum Stráž pod Ralskem

  Membránové a inovační centrum Stráž pod Ralskem

  Projekt „Membránové inovační centrum“ realizovala společnost MemBrain s.r.o., a generálním dodavatelem stavby byla společnosti SYNER, s.r.o. Jedná se o prestižní výzkumné centrum, zaměřené na rozvoj a aplikaci membránových technologií v různých průmyslových oborech. Vybudování MIC bylo podpořeno Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy z Operačního programu Výzkum a Vývoj pro Inovace. Naše společnost zde realizovala rozvody solární techniky, ústředního vytápění a plynu.

  Objem zakázky: 4 800 000Kč

  Doba realizace zakázky: duben 2013 – březen 2014

  Typ objektu: průmyslový objekt

  Hlavní projektový manažer: David Gašpar

  Hotel Radisson Blu St. Martin Karibik

  Hotel Radisson Blu St. Martin Karibik

  Pro společnost Guiban SAS jsme se podíleli na rekonstrukci hotelu Radisson Blu v zálivu Anse Marcel na ostrově St. Martin v Karibiku. Jednalo se o projekt rekonstrukce vzduchotechniky a následně dalších rozvodů. Provedli jsme výměnu a rekonstrukci vzduchotechnických jednotek, jejich rozvodů a izolační práce.

  Objem zakázky: 10 600 000Kč

  Doba realizace zakázky: dokončeno v březnu 2012

  Typ objektu: hotel

  Hlavní projektový manažer: Martin Chládek

  Britská čtvrť III

  Britská čtvrť III

  III. etapa developerského projektu Britská čtvrť plynule navázala na stávající zástavbu. Tvoří ji jeden rezidenční dům s celkovým počtem 67 bytů.

  Objem zakázky: 2 370 000Kč

  Dokončení zakázky: podzim 2013

  Typ objektu: rezidenční dům

  Hlavní projektový manažer: Pavel Šilhán

   Přístavba a stavební úpravy pavilonu onkologie Krajské nemocnice Liberec

   Přístavba a stavební úpravy pavilonu onkologie Krajské nemocnice Liberec

   Stavební úpravy v 1.PP a 1.NP stávajícího pavilonu onkologie Krajské nemocnice Liberec a jeho nová přístavba v úrovni těchto podlaží spočívají v dispozičních úpravách uvnitřního půdorysu stávajícího pavilonu onkologie. Na této stavbě realizujeme ZTI a UT.

   Objem zakázky: 2 300 000Kč

   Doba realizace zakázky: červen 2015 – červenec 2015

                                           Hlavní projektový manažer: David Gašpar

   Přístavba budovy FAČR k objektu Diskařská, Praha 6 – Břevnov

   Přístavba budovy FAČR k objektu Diskařská, Praha 6 – Břevnov

   Přístavbou objektu o 3 nadzemních a 1 podzemním podlaží, který je propojen se stávající budovou komunikačním koridorem v úrovni přízemí, vzniklo moderní zázemí pro řízení fotbalového hnutí v ČR.  Na této zakázce jsme realizovali rozvody ZTI a UT.

   Objem zakázky: 5 700 000Kč

   Doba realizace zakázky: červenec 2014 - červen 2015

                                           Hlavní projektový manažer: Jaroslav Eisler

    

   Trianon

   Trianon

   Projekt O.P.B.H. (Office Park Budějovická Hochtief) s názvem Trianon je komerční administrativní budova nacházející se na Praze 4. Pro společnost Hochtief jsme zde realizovali obor ÚT a chlazení. Více o projektu naleznete na www.hochtief.cz.

   Rezidence Rosa

   Rezidence Rosa

   Rezidence pro seniory RoSa vznikla rekonstrukcí objektu ve Střelničné ulici v Praze 8 Kobylisích. Projekt zahrnuje celkem tři objekty – dvě rezidenční budovy a mezilehlé centrum služeb, které obě rezidenční části propojuje. Na této zakázce jsme prováděli rozvody ústředního vytápění, plynu a zdravotechniky.

   Objem zakázky: 8 338 000Kč

   Doba realizace zakázky: květen 2014 – leden 2015

                                           Hlavní projektový manažer: Jaroslav Eisler

   Bytové domy Nad Kajetánkou

   Bytové domy Nad Kajetánkou

   Ve velmi atraktivní lokalitě v Praze Nad Kajetánkou, v blízkosti parků Kajetánka, Markéta a

   Ladronka jsme se podíleli na rekonstrukci domu s 53 bytovými jednotkami. Realizovali jsme zde rozvody ústředního vytápění, plynu a zdravotechniky.

   Objem zakázky: 12 900 000 Kč

   Doba realizace zakázky: květen 2014 – srpen 2015

                                           Hlavní projektový manažer: Stanislav Řezáč

   ČSA Cargo

   ČSA Cargo

   Pro společnost Hochtief VSB jsme v tomto roce realizovali obor topení a chlazení na projektu haly společnosti ČSA Cargo na Ruzyňském letišti.

   Ikea Černý Most

   Ikea Černý Most

   Rekonstrukce stávajícího objektu Ikea Černý most a přístavba nových prodejních ploch. Prodejna se pro zákazníky rozšíří o dva tisíce metrů čtverečních.

   Objem zakázky: 3 500 000Kč

   Dokončení zakázky: prosinec 2012

   Typ objektu: prodejna nábytku

   Hlavní projektový manažer: Karel Háva

    

   Plaza Liberec

   Plaza Liberec

   První spolupráce s nadnárodní stavební společností Kajima. Pro tuto společnost jsme dodávali řešení ÚT a chlazení pro obchodní centrum Plaza v samém centru města Liberce ...

   Bauhaus Brno

   Bauhaus Brno

   Mezi dalšími zakázkami se v tomto roce podařilo získat zakázku na nákupním centru Bauhaus v Brně. Pro společnost Průmstav zde realizujeme obor ÚT.

   Main Point Karlín

   Main Point Karlín

   Main Point je administrativní a obchodní budova nacházející se v centru Prahy, ve čtvrti Karlín, která poslední dobou prochází velkými změnami. Pro společnost Ekoklima zde provádíme obor chlazení. Více o projektu na www.mainpointkarlin.cz

   Prague Towers

   Prague Towers

   Jedná se o nejvyšší v současnosti realizovanou obytnou stavbu v Praze s více než 280 luxusními byty. Lokalita se nachází v blízkosti chráněné krajinné oblasti Prokopského a Dalejského údolí. Realizujeme zde obor ÚT a ZTI pro společnost Průmstav a.s. Více o projektu na http://www2.central-group.cz/

   VGP Ústí nad Labem P1

   VGP Ústí nad Labem P1

   VGP Park Ústí nad Labem – Přestanov je dalším projektem skupiny VGP. Park nabízí více než 75 000 m2 prostoru k pronájmu. Naše společnost se  zde podílela na výstavbě haly P1, kde realizovala rozvody plynu, ZTI a UT.

   Objem zakázky: 2 000 000Kč

   Doba realizace zakázky: leden 2015 ‐ duben 2015

                                           Hlavní projektový manažer: Jaroslav Eisler

   CRSV Liberec

   CRSV Liberec

   Ministerstvo školství spustilo v loňském roce projekt Centrum rozvoje strojírenského výzkumu. V letošním roce zde realizujeme obor ÚT, ZTI a chlazení pro společnosti Skanska a.s. a Syner s.r.o.

   Keystone

   Keystone

   V březnu 2010 zahájila společnost Karlin Group, výstavbu administrativní budovy KEYSTONE, která vznikne na hranicích původní karlínské zástavby na nároží ulic Pobřežní a Šaldova. Architektonicky jedinečný objekt KEYSTONE, který je novodobou interpretací českého kubismu, nabídne cca 6 500 m2 prémiových kancelářských a komerčních ploch. Výstavbu zajišťuje společnost Průmstav a.s. ze skupiny Vinci Construction. Pro tohoto partnera zde provádíme práce v oboru ÚT a chlazení. Více o projektu na www.karlin.cz.

   Karlín Hall I Praha

   Karlín Hall I Praha

   Rekonstrukce stávající haly Kotlárna v ulici Pernerova. Na této zakázce jsme realizovali kompletní technologie vytápění a chlazení. Zajímavostí této stavby jsou zvláštní způsoby vedení rozvodů a zavěšování topných prvků na otevřené ocelové konstrukce v různých, až velmi vysokých pozicích. Zároveň jsou tam umístěna atypická otopná tělesa o délce až 6 m a ve výšce 17 m nad zemí.

   Objem zakázky: 6 200 000Kč

   Dokončení výstavby: prosinec 2012

   Typ objektu: vydavatelství Economia

   Hlavní projektový manažer: Stanislav Řezáč a Karel Háva

   Domov seniorů Uhlířské Janovice

   Domov seniorů Uhlířské Janovice

   Nová budova domova pro seniory navazuje na stávající domy seniorů v Uhlířských Janovicích a respektuje všechny potřeby pro osoby se sníženou pohyblivostí. Celkové náklady na dostavbu domova seniorů byly ve výši 137 mil. Kč. Na této zakázce jsme realizovali rozvody ZTI.

   Objem zakázky: 12 535 000Kč

   Doba realizace zakázky: září 2014 – srpen 2015

                                           Hlavní projektový manažer: Jaroslav Gašpar  

   Komunitní centrum aktivního života Blatná

   Komunitní centrum aktivního života Blatná

   Rekonstrukce stávajícího objektu bývalého družstevního velkoobchodu na multifunkční volnočasové zařízeni komunitního centra, které slouží pro volny čas, sporty, kulturu, ubytovaní a restauraci. Thermica zde realizovala rozvody vody a kanalizace.

   Objem zakázky: 2 500 000Kč

   Doba realizace zakázky: březen 2013 - duben 2014

   Typ objektu: veřejný objekt

   Hlavní projektový manažer: Stanislav Řezáč

   Bytové domy Čimice

   Bytové domy Čimice

   Projekt výstavby třech viladomů C, D, E Pod Čimickým hájem v Praze je součástí projektu "Zahrady Čimice".  V přibližně sto nových bytových jednotkách jsme realizovali rozvody ústředního vytápění a zdravotní instalaci.

   Objem zakázky: 10 900 000Kč

   Doba realizace zakázky: leden 2013 - listopad 2013

   Typ objektu: bytová výstavba

   Hlavní projektový manažer: Karel Háva

   Bytový dům Horská, Liberec

   Bytový dům Horská, Liberec

   V lokalitě U Slunečních lázní v krásné a klidné části Liberce se Thermica plus podílela na projektu výstavby bytového domu Horská s 16ti luxusními byty. V tomto domě jsme realizovali rozvody vody, plynu a kanalizace.

   Objem zakázky: 4 600 000Kč

   Doba realizace zakázky: leden 2012 - listopad 2013

   Typ objektu: obytný dům

   Hlavní projektový manažer: Stanislav Řezáč

   Rodinné domy Vrtilka, Praha Písnice

    Rodinné domy Vrtilka, Praha Písnice

   Projekt Rezidence Vrtilka se nachází v  lokalitě Praha-Libuš - Písnice. Jedná se o výstavbu osmnácti  řadových domů a dvojdomů s originální nadčasovou architekturou.  Na této zakázce jsme realizovali rozvody vytápění a zdravotní instalace.

   Objem zakázky:  5 200 000Kč

   Doba realizace zakázky:  jaro 2012 - říjen 2013

   Typ objektu: rodinné bydlení

   Hlavní projektový manažer: Karel Háva

   VŠE Praha, Fakulta managementu Jindřichův Hradec

   VŠE Praha, Fakulta managementu Jindřichův Hradec

   Projekt revitalizace a stavební úpravy  mimopražské Fakulty managementu Jindřichův Hradec, VŠE Praha Fakulta managementu se nachází v městské památkové rezervaci města J. Hradec. Stavební úpravy, revitalizace, rekonstrukce pavilonů B, C, D a výstavba novostavby pavilonu G snižila energetickou náročnost areálu FM  a pozitivně ovlivnila celkový vzhled areálu. Na tomto projektu jsme realizovali rozvody ústředního vytápění a  ZTI.
    

                                          Objem zakázky:  2 950 000Kč

                                          Doba realizace zakázky:  květen 2013 - prosinec 2013

                                          Typ objektu:  veřejná budova

                                          Hlavní projektový manažer: Petr Černý

    

   DPS Hagibor

   DPS Hagibor

   Domov sociální péče Hagibor je největším projektem v novodobé historii Židovské obce v Praze. Zahrnuje záchranu, obnovu a rekonstrukci historické budovy z počátku 20. století a navíc i velkorysou přístavbu ubytovací části domova a úpravu zahrady. Pro společnost Hochtief jsme zde realizovali obor ÚT a ZTI.

   CPI City Center

   CPI City Center

   CPI City Center Ústí nad Labem představuje víceúčelový komplex, jehož dominantní část tvoří výrazná administrativní budova s obchodním zázemím, na kterou navazuje samostatně stojící čtyřhvězdičkový kongresový hotel. Pro společnost Ekoklima a.s. zde realizujeme obor ÚT a chlazení. Více o projektu na http://www.cpicitycenter.cz/

   Víceúčelová budova Hasičského záchranného sboru LK

   Víceúčelová budova Hasičského záchranného sboru LK

   Nová třípodlažní budova hasičské stanice, ve které najde sídlo moderní integrované operační středisko Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje. Na této zakázce jsme realizovali rozvody topení, plynu a ZTI.

   Objem zakázky: 2 500 000Kč

   Doba výstavby: červen 2012 – listopad 2013

   Typ objektu: víceúčelová hala pro HZSLK

   Hlavní projektový manažer: Jaroslav Eisler

   Nové truck centrum společnosti NAPA TRUCKS, spol. s r. o., v Jeřmanicích

   Nové truck centrum společnosti NAPA TRUCKS, spol. s r. o., v Jeřmanicích

   Prodejní a servisní centrum nákladních vozidel DAF v Liberci – Jeřmanicích se stal jedním z nejmodernějších v Evropě. Celý areál servisu se rozkládá na ploše 16 000 m2, z toho zastavěná plocha je téměř 1 731 m2  . Zajímavostí areálu je vytápění haly servisu pomocí sálavých panelů umístěných těsně pod stropem, které využívají energii získanou z pěti tepelných čerpadel systému vzduch – voda.

   Objem zakázky: 2 100 000Kč

   Termín dokončení: únor 2013

   Typ objektu: prodejna a servis

   Hlavní projektový manažer: Stanislav Řezáč

   Přístavba výrobní haly pro společnost MALINA – Safety s.r.o. Jablonec n. N.

   Přístavba výrobní haly pro společnost MALINA – Safety s.r.o. Jablonec n. N.

   MALINA – Safety je výrobce hi-tech produktů pro ochranu dýchaní.  Pro tuto společnost jsme v přístavbě výrobní haly realizovali rozvody ústředního vytápění a chlazení.

   Objem zakázky: 2 800 000Kč

   Dokončení zakázky:  prosinec 2012

   Typ objektu: výrobní hala a administrativní budova

   Hlavní projektový manažer: Karel Háva

   Rekonstrukce mateřské školy Sluníčko v Chrastavě

    Rekonstrukce mateřské školy Sluníčko v Chrastavě

   Mateřská škola Sluníčko je čtyřtřídní škola pro 75 dětí. Nachází se ve vilové zástavbě města  Chrastavy. Na této zakázce jsme realizovali rozvody ústředního vytápění a zdravotní instalaci.

   Objem zakázky: 1 100 000Kč

   Doba realizace zakázky: leden 2013 - srpen 2013

   Typ objektu:  veřejná budova

   Hlavní projektový manažer: Karel Háva

    

   Hotel Sychrov

   Hotel Sychrov

   Přestavba jízdárny na hotel a restauraci u Státního zámku Sychrov. Práce v oboru ÚT a ZTI.

   Kaufland Nový Bor

   Kaufland Nový Bor

   Společnost Kaufland provozuje doma i v zahraničí již více než 1000 samoobslužných obchodů. Nová  prodejna  Kaufland v Novém Boru  má 3 065 m2 prodejní plochy  a téměř 100 zaměstnanců. Na této zakázce jsme  realizovali  rozvody plynu, vytápění a zdravotní Instalaci.

   Objem zakázky: 4 400 000Kč

   Termín dokončení zakázky: listopad 2012

   Typ objektu: diskont potravin

   Hlavní projektový manažer: Karel Háva

   Obytný soubor Vrchovina

   Obytný soubor Vrchovina

   Obytný soubor VRCHOVINA se nachází v lokalitě Liščí Kopec, atraktivní a klidné části města Vrchlabí, které je díky své poloze v krkonošském podhůří nazýváno branou Krkonoš. Thermica zde provádí montážní práce v oboru ÚT. Více informací o projektu naleznete na www.interma.cz.

   BD Radouč Park

   BD Radouč Park

   V Mladé Boleslavi v lokalitě Na Radouči pokračuje v sousedství hotelu Plaza a přírodní rezervace RADOUČ výstavba nových bytových domů. Realizujeme zde ÚT. Více o projektu na http://www.interma.cz/

   Výrobní a skladová hala společnosti VGP PARK TUCHOMĚŘICE

   Výrobní a skladová hala společnosti VGP PARK TUCHOMĚŘICE

   Semi-industriální park umístěný v průmyslové zóně Prahy-západ v obci Tuchoměřice se nachází v těsné blízkosti rychlostní komunikace R7 ve směru Praha – Chomutov. V budově A jsme realizovali rozvody UT, plynu, a ZTI.

   Objem zakázky: 2 500 000Kč

   Doba výstavby: březen 2013 – květen 2013

   Typ objektu: skladová a výrobní hala

   Hlavní projektový manažer: Jaroslav Eisler

   VGP A3 Praha

   VGP A3 Praha

   Semi-industriální park  se nachází v průmyslové zóně Prahy- Horní Počernice. Ve výstavbě byla budova A3 se sociálními a technickými místnostmi. Na této zakázce jsme realizovali rozvody UT, plynu, a ZTI.

   Objem zakázky: 3 700 000Kč

   Doba realizace zakázky: dokončeno v dubnu 2013

   Typ objektu: skladová a prodejní hala

   Hlavní projektový manažer: Stanislav Řezáč

   NATUR CZ – nové rodinné domy Horní Proseč u Jablonce n. Nisou

   NATUR CZ – nové rodinné domy Horní Proseč u Jablonce n. Nisou

   Nová výstavba rodinných dvojdomů v rezidenční lokalitě Horní Proseč u Jablonce n. Nisou z kvalitní zděné konstrukce a se samostatným vytápěním v domě. Na této zakázce jsme realizovali rozvody ústředního vytápění a zdravotní instalace.

   Objem zakázky: 9 400 000Kč

   Doba realizace zakázky: duben 2010 - květen 2014

   Typ objektu: rodinné bydlení

   Hlavní projektový manažer: Karel Háva

   VGP I2 Horní Počernice

   VGP I2 Horní Počernice

   VGP Park Horní Počernice postupně roste ve významný industriální park, jeden z největších na území České republiky. Výstavba byla zahájena na jaře roku 2006 a již na podzim byly dokončeny první haly, ve kterých našly svůj domov společnosti jako Lekkerland, UTi (CZ), Sikla Bohemia, RM Gastro či Veba.

   Na tyto budovy navázala výstavba další haly I2, kde  jsme realizovali  rozvody stlačeného vzduchu, zdravotechniky a ústředního vytápění.

   Objem zakázky:  520 000 Kč

   Doba realizace zakázky: duben 2014 – červenec 2014

   Hlavní projektový manažer: Jaroslav Eisler

   Bytové domy Uhříněves

   Bytové domy Uhříněves

   Obytný komplex se nachází v Praze - Uhříněvsi na rozhraní ulic Sušilova a Františka Diviše a plynule navazuje na novou bytovou výstavbu, realizovanou v této lokalitě v letech 2005 – 2008. Provádíme zde práce v oboru ÚT. Více o projektu na http://www.interma.cz/

   Polyfunkční dům v ul. Kubálkova, Jablonec nad Nisou

   Polyfunkční dům v ul. Kubálkova, Jablonec nad Nisou

   Thermica plus se podílela na výstavbě nového polyfunkčního domu s 13 bytovými jednotkami a nebytovými prostory, které jsou určené pro ordinace lékařů. Na této zakázce jsme realizovali rozvody ústředního vytápění, plynu a zdravotechniky.

   Objem zakázky:  1 908 000 Kč

   Doba realizace zakázky: srpen 2013 – leden 2015

   Hlavní projektový manažer:  Stanislav Řezáč

   Nová Harfa III

   Nová Harfa III

   Bytový projekt Nová Harfa III se svými téměř 400 bytovými jednotkami a komerčními prostorami je již třetí etapou velkého bytového projektu na Praze 9, Vysočany. Pro společnost Průmstav jsme zde realizovali obor ÚT a ZTI. Více o projektu na www.finep.cz

   VGP Mladá Boleslav

   VGP Mladá Boleslav


   VGP Park Mladá Boleslav se nachází v průmyslové lokalitě Mladé Boleslavi-Plazích umístěné v těsné blízkosti rychlostní komunikace R10/E65 spojující Prahu a Liberec a méně než 2 km vzdálené od výrobního závodu Škoda Auto.Pro společnost Tchas jsme realizovali obor ÚT. Více na www.vgp.cz.

   Britská čtvrť

   Britská čtvrť

   V první etapě výstavby, která bude dokončena v roce 2010, vznikne moderní residenční Britská čtvrť s třemi stovkami nových bytů, z nichž každá bude skutečný unikát. Britská čtvrť vytvoří uzavřený areál s parkem s vodní plochou v podobě jezírka a dětským hřištěm ve své centrální části.
   Zdroj:
   utulne.centrum.cz

   Faurecia Nýřany

   Faurecia Nýřany

   Výrobce sedadel pro automobily BMW Faurecia dokončil výstavbu nového závodu v Nýřanech, ve kterém pracuje 800 zaměstnanců. Na této stavbě jsme realizovali podtlakové odvodnění střechy a ZTI.

   Objem zakázky: 3 460 000Kč

   Doba realizace zakázky: leden 2013 - květen 2013

   Typ objektu: Skladová a výrobní hala pro automobilový průmysl

   Hlavní projektový manažer: Jaroslav Eisler

   Chráněné bydlení Liberec

   Chráněné bydlení Liberec

   Chráněné bydlení je dlouhodobá pobytová služba poskytovaná osobám se zdravotním postižením, jejichž situace vyžaduje pomoc jiné osoby.

   BD Milíčovský háj

   BD Milíčovský háj

   Nový komplex bytových domů postupně vzniká v Praze 11, na okraji Jižního Města, v místní části Háje. Tento projekt realizuje společnost Skanska a Thermica zde provádí montážní práce v oboru ÚT a ZTI na tomto projektu nesoucím název Milíčovský Háj. Více informací naleznete na www.skanska.cz.

   BD Nademlejnská

   BD Nademlejnská

   Nový projekt společnosti Central Group vyrůstá v Praze, Hloubětíně. Moderní developerský projekt s více než 200 byty staví společnost Průmstav a.s., pro niž na tomto projektu realizujeme obor ZTI, ÚT a kanalizace. Více na: http://www2.central-group.cz/bytova-lokalita.aspx?idLokalitaByty=121

   Bytový dům Americká

   Bytový dům Americká

   Nadstandardní bydlení v bytovém komplexu v Liberci pod Ještědem. Montáž ÚT a ZTI.

   Bytové domy Panorama Liberec

   Bytové domy Panorama Liberec

   Rezidenční bytový komplex Panorama, který se nachází v lokalitě „ Zelené Údolí“ v Liberci, je architektonicky řešen tak, aby poskytovaly prostor, soukromí a komfort. Tyto byty splňují veškeré nároky na moderní bydlení.  Na této stavbě jsme realizovali rozvody plynu, ústředního vytápění a zdravotechniky.

   Objem zakázky:11 370 000 Kč

   Doba realizace zakázky: červen 2011 – duben 2014

   Hlavní projektový manažer: Jaroslav Eisler

   Plynová kotelna v liberecké poliklinice Klášter

   Plynová kotelna v liberecké poliklinice Klášter

   Poliklinika Klášter, patřící Českomoravské provincii Římské unie řádu svaté Voršily (Voršilky), přešla na vlastní plynové vytápění. Naše společnost zde realizovala instalaci nové plynové kotelny.

   Objem zakázky: 2 334 000Kč

   Doba realizace zakázky: říjen 2014 – prosinec 2014

   Hlavní projektový manažer: David Gašpar 

   Knauf Teplice

   Knauf Teplice

   Závod Knauf Insulation v Krupce je jedním z nejmodernějších výrobních závodů minerálních izolací ze skelné vlny v Evropě. Společnost KNAUF INSULATION vybudovala v České republice nákladem převyšujícím 2,5 miliardy korun závod, který se stal současně rovněž jedním z prvních projektů nové Průmyslové zóny Krupka na Teplicku. Pro generálního dodavatele společnost Syner jsme zde realizovali ÚT, ZTI, plyn.

   Centrum Babylon Liberec

   Centrum Babylon Liberec

   Pro společnost Havax jsme v tomto roce realizovali obor ÚT, ZTI, chlazení i plyn na projektu jednoho z největších zabavních center v ČR. Jedná se o Centrum Babylon Liberec, největší krytý, zábavní, hotelový a společenský komplex v ČR. Více na www.centrumbabylon.cz.

   Bytové domy Modřany

    Bytové domy Modřany

   Bytové domy Panorama Modřany vyrostly v jižní části Prahy. Generálním dodavatelem projektu byla společnost Syner a Thermica zde prováděla práce na ÚT a ZTI.

   Benteler Rumburk

   Benteler Rumburk

   Společnost Benteler v Rumburku postavila výrobní závod o rozloze cca 63000m2 pro výrobu dílů pro automobilový průmysl. Obor chlazení, pluvia, vzduch.

   Decathlon

   Decathlon

   Ve spolupráci se společností Syner jsme v Liberci prováděli montážní práce v oboru ZTI na prodejní hale Decathlon.

   Antolin Turnov

   Antolin Turnov

   Pro společnost Syner jsme realizovali obor ÚT, ZTI a pluvii na výrobním závodě společnosti Grupo Antolin na okraji města Turnov.

   BD Komenského

   BD Komenského

   V Liberci v atraktivní klidné části centra Liberce, v těsné blízkosti městského parku u libereckého zámku, vyrůstá nové bydlení na vysoké úrovni. Projekt zpracoval známý architektonický ateliér Ing. arch. Ladislava Lábuse. Thermica pro dodavatele stavby společnost Interma dodává ZTI. Více informací naleznete na www.interma.cz.

   BD Nové Letňany

   BD Nové Letňany

   V Praze ve čtvrti Nové Letňany zahájila společnost Central Group výstavbu nového rezidenčního projektu. Pro stavební společnost BAK, generálního dodavatele stavby, zde na objektu F provádíme práce v oboru ÚT a ZTI. Více o projektu na www.bak.cz

   Rezidence Dalejské výhledy

   Rezidence Dalejské výhledy

   Bytový areál „REZIDENCE DALEJSKÉ VÝHLEDY“ je příkladem moderního rezidenčního projektu komornějšího typu.Tohle všechno a mnohem víc v sobě spojuje unikátní lokalita – Stodůlky. Bezprostřední sousedství chráněného Dalejského a Prokopského údolí a převládající západní větry, které zabraňují koncentraci exhalátů, činí z této lokality jednu z nejzdravějších pražských oblastí s velmi čistým ovzduším. Thermica zde realizuje obor ÚT a ZTI pro společnost Průmstav a.s.
   Více o projektu na http://www.ekospol.cz/