Logo Thermica

O společnosti Thermica

Firma Thermica plus spol. s r. o. byla založena v dubnu roku 2001 sloučením společníků dvou zavedených firem: Martin Berčo – Instalatérství Liberec a firmy VIPs s.r.o


Firma provádí veškeré topenářské, plynoinstalační a vodoinstalační práce z „klasických“ (ocel) a ostatních materiálů (měď, plasty apod.), plynové kotelny bez omezení výkonu, rozvody technického plynu. Protože obě výše uvedené firmy získaly během svého působení důvěru u větších firem, nezačínala si firma Thermica plus spol. s r. o. svou pozici budovat od začátku, ale těží z předchozí 6-ti leté činnosti obou společností.

V současné době má firma Thermica plus spol. s r. o.  85 kmenových plně kvalifikovaných zaměstnanců (projekt. manažerů, topenářů a instalatérů). Dále zaměstnává až 100 externích spolupracovníků. Firma působí v celé České republice a od roku 2011 i v zahraničí. Specializuje se poměrně úzce na svůj obor a odvádí profesionální práci na špičkové úrovni. Zákazníci oceňují montáže moderních, avšak již vyzkoušených technologií zahraničních i domácích výrobců, dodávajících ucelené systémy. Vzhledem k dlouhodobé spolupráci s projekční kanceláří, zabývající se veškerou projekční činností, je společnost Thermica schopna  zpracování jakéhokoliv zakázky.

 

                                  Věříme, že budete s naší prací spokojeni,  Martin Berčo s týmem spolupracovníků.

 

     

certifikáty